2022 Нов дизајн Ацетат женски очила во форма на класичен пилот

Рамка за очила за машки кратковиди

Незаменлив дизајн со врвна вредност ацетат на шарен израз, цели очила се обработуваат по повеќе од 30 чекори во процесот на производство.

Целата рамка е произведена под строга контрола на квалитетот и внимателно обработена од нашиот софистициран работник со напредни машини.

  • Повеќе детали

    Сите материјали, делови и додатоци се испорачуваат од квалификуван добавувач од највисоко ниво во Кина.Готовиот производ има комплетен процес на тестирање со сите професионални инструменти и високи стандарди во секој оперативен чекор.

    Назад кон ретро модата со форма на авијатичарски очи, шуплив мост, концизен и тенок храм, усогласен со трибоен градиент ацетат напред, емитувајќи фасцинантен симпатичен женски стил.Заоблен и мазен врв на слепоочницата, флексибилна пролетна шарка, убав допир на материјалот, сите овие точки ги прават очилата удобни за носење и издржливи.Без разлика дали сакате да изгледате софистицирано, забавно, младешко, конзервативно или свесно за стил, овие очила може да ви помогнат да обликувате како ве перцепираат


Приказ на производот

Ние го обезбедуваме целиот готов производ со висок квалитет за нашите клиенти и обезбедуваме целосна, внимателна услуга по продажбата.

Најчесто поставувани прашања

Што е со вашата гаранција?

За какво било прашање со квалитетот, даваме гаранција од 30 дена.Не покрива случајно оштетување, гребнатини, кршење или кражба.

Може ли да купам рамки без никакви леќи?

Да, можете да купите рамки само без леќи.Ако одлучите дека сакате да купите леќи подоцна, можете да ги дадете вашите рамки на кој било локален оптичар и тој ќе им додаде леќи со рецепт.

Како да дознаам која големина на рамка е соодветна за мене?

Проверете ја внатрешноста на вашите моментални рамки за очила или очила за сонце, и можеби ќе можете да ги најдете броевите на вашата големина испечатени веднаш одвнатре.

Какви производи имате?

Нашите производи ги покриваат сите видови оптички очила, диоптриски очила за сонце, модни очила за сонце и очила за читање итн. за сите полови и возрасти.

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја