2022 Нов дизајн Ацетат женски очила со класичен пилотски облик

Незаменлив дизајн со врвна вредност ацетат на шарен израз, цели очила се обработуваат по повеќе од 30 чекори во процесот на производство.

Целата рамка е произведена под строга контрола на квалитетот и внимателно обработена од нашиот софистициран работник со напредни машини.

  • Повеќе детали

    Сите материјали, делови и додатоци се испорачуваат од квалификуван добавувач од највисоко ниво во Кина.Готовиот производ има комплетен процес на тестирање со сите професионални инструменти и високи стандарди во секој оперативен чекор.

    Назад кон ретро модата со форма на авијатичарски очи, шуплив мост, концизен и тенок храм, усогласен со трибоен градиент ацетат напред, емитувајќи фасцинантен симпатичен женски стил.Заоблен и мазен врв на слепоочницата, флексибилна пролетна шарка, убав допир на материјалот, сите овие точки ги прават очилата удобни за носење и издржливи.Без разлика дали сакате да изгледате софистицирано, забавно, младешко, конзервативно или свесно за стил, овие очила може да ви помогнат да обликувате како ве перцепираат


Детали за производот

Видео

ШТО МОЖЕМЕ ДА НАПРАВИМЕ

Материјал за рамки Ацетат/рециклирање/титаниум/метал/TR90/нерѓосувачки челик/BIO
MOQ 300 парчиња секоја боја
Водечко време Најчесто 3-4 месеци, зависи од количината на нарачката
Услови на плаќање T/T, Paypal, кредитна картичка, 30% депозит и салдо пред пратката

ЗА ВИДОТ

Повеќе од 15 години специјализирани за дизајнирање, изработка, производство и извоз на висококвалитетни, достапни очила ширум светот, станавме најважниот снабдувач и партнер на многу светски познати брендови или синџири продавници.Нашите производи се извезуваат во над 60 земји низ целиот свет.Врз основа на нашиот производствен центар во Венжоу и центарот за креативен дизајн во Шангај, можеме да ги задоволиме повеќето барања на нашите клиенти од една луда идеја за нов модел до најкомплексниот проект.Дури и во тешките моменти на епидемиска ситуација, ние сè уште растеме.

- ИНДУСТРИСКИ СЕРТИФИКАЦИИ -

Повеќе од десет години, Hisight е посветен на производство на производи кои ги задоволуваат барањата на целниот пазар

CEx300

CE

WINS-FDAx300

ФДА

GRS-认证x300

ГРС

ПРИЛАГОДЕН СЕРВИС

customlogo-new-3
customlogo-mobile-3

НАША ИЗЛОЖБА

1 (2)

Италија MIDO 2015 година

1 (3)

Италија MIDO 2018 година

1 (4)

Италија MIDO 2019 година

- ФОТОГРАФИИ НА ТИМ И ФАБРИКА -

Врз основа на нашиот производствен центар во Венжоу и центар за креативен дизајн во Шангај

11

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја