Женски преголеми мачкини очила ацетатни анти-UV очила за сонце со метален храм

Рамка за очила за машки кратковиди

Дизајнерски инспирирани шик предимензионирани очила за сонце со мачкини очи кои се карактеризираат со големи кружни облини со зашилени агли.

Прекрасната комбинација на тркалезни и остри облини ги прави овие идеални за секоја сезона.

  • Повеќе детали

    Малку издигнати и тотално гламурозни, овие се одликува со модерна преголема рамка за мачкини очи со луксузен метален мост за носот, мала тркалезна обетка и градиентни леќи.Можете да направите која било гардероба да се истакне со стил кога носите која било сезона во овие разиграни очила за сонце.

    Фино мазни, сјајни метални краци со заоблени пластични врвови на слепоочниците обезбедуваат совршено вклопување.Направено со висококвалитетна ацетатна рамка, метални шарки и градиентни поликарбонатни леќи заштитени со УВ.Секој детал од материјалот, конструкцијата, техниката и силуетата беше значително обмислен и обработен во секој чекор.Сите детали гарантираат дека имате совршени перформанси.Чувајте го моделот во придружното куќиште помеѓу носењето за да спречите гребнатини.


Приказ на производот

Ние го обезбедуваме целиот готов производ со висок квалитет за нашите клиенти и обезбедуваме целосна, внимателна услуга по продажбата.

Најчесто поставувани прашања

Ние веруваме дека добриот дизајн дава моќ и ја одразува богатата разновидност на општеството.Тргнавме да создаваме диоптриски очила за сонце дизајнирани да одговараат на луѓето, а не обратно.Фрлете малку сенка со нашиот избор на очила за сонце.Од лесни рамки и класични авијатичари до тркалезни рамки и ретро очила за сонце, Hisight ги има сите најнови модни очила за сонце за вас.Сите овие комбинираат беспрекорна изработка, издржливи материјали и висококвалитетни леќи кои ви нудат 100% заштита од сончевите ултравиолетови (УВ) зраци.

Овие безвременски очила за сонце имаат разновиден стил кој добро функционира на речиси секое лице, а со создавање на ваши сопствени нијанси, постои голема гаранција дека тие ќе бидат вашиот нов пар.Без разлика дали сакате суптилни опуштени акценти или гласни бои, овие сопствени очила за сонце ве покриваат.Без разлика дали се на рецепт или не, тие можат да ги заштитат вашите очи од штетните УВ зраци со стилски очила за сонце.Освен функционална заштита на очите и нежната кожа околу нив, тие станаа и иконски моден додаток.Со постојано зголемување на температурите и врел топлина, еден пар нијанси е задолжително во вашата колекција на додатоци.

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја