网页图1
网页图2
网页图3

Klasifikimi i produktit

Katër kategori produktesh nga të cilat mund të zgjidhni

Syze optike

Syze optike

Syzet më të mira për të formuar mënyrën se si perceptoheni.

Syze optike
Syze optike

Syze optike

Syze optike

Syze dielli

Syze dielli

Aksesor perfekt për të sublimuar pamjen tuaj dhe për të mbrojtur sytë tuaj.

Syze dielli
Syze dielli

Syze dielli

Syze dielli

Syze leximi

Syze leximi

Përmirësoni vizionin tuaj me modele të ndryshme ngjyrash dhe stilesh.

Syze leximi
Syze leximi

Syze leximi

Syze leximi

Syze me dritë blu

Syze me dritë blu

Mbroni sytë tuaj nga drita e dëmshme blu.

Syze me dritë blu
Syze me dritë blu

Syze me dritë blu

Syze me dritë blu

Rreth nesh

Mirë se vini në ndërmarrjen tonë

Prezantimi i kompanisë

Më shumë se 15 vjet specializimi në projektimin, përpunimin, prodhimin dhe eksportimin e syzeve me cilësi të lartë dhe të përballueshme në të gjithë botën, ne jemi bërë furnizuesi dhe partneri më i rëndësishëm i shumë markave apo dyqaneve zinxhir të njohur botëror.Produktet tona eksportohen në mbi 60 vende anembanë globit.Bazuar në qendrën tonë të prodhimit të Wenzhou dhe qendrën e dizajnit krijues të Shangait, ne mund të kënaqim shumicën e kërkesave të klientëve tanë nga një ide e çmendur e modelit të ri deri te projekti më kompleks.Edhe në kohën e vështirë të situatës epidemike, ne vazhdojmë të rritemi.

Shiko më shumë
Video

Avantazhi i ndërmarrjes

Mirë se vini në ndërmarrjen tonë

Nxitja e zhvillimit të prodhimit dhe funksionimit

Vendet eksportuese
Vendet eksportuese
Zona e fabrikës
Zona e fabrikës
Punonjësit e ndërmarrjes
Punonjësit e ndërmarrjes
Partner
Partner

PRODUKTI JONË

Mirë se vini në ndërmarrjen tonë

PËRPARËSITË TONA

Mirë se vini në ndërmarrjen tonë

PËRPARËSITË TONA

Materiale me cilësi të lartë

Ne prodhojmë të gjitha modelet me materiale të cilësisë së lartë.

Materiale me cilësi të lartë

Dizajn kreativ, Shanghai

Vazhdon të ofrojë dizajne të freskëta dhe dinamike.

Dizajn kreativ, Shanghai

Prodhimi dhe Burimi

ne mund të zhvillojmë pjesë të mrekullueshme ekskluzive.

Prodhimi dhe Burimi

Sigurimi i cilësisë

Ne fillojmë të kujdesemi për cilësinë në të gjithë procesin.

Sigurimi i cilësisë
Materiale me cilësi të lartë

Materiale me cilësi të lartë

Ne prodhojmë të gjitha modelet me materiale të cilësisë së lartë.

Dizajn kreativ, Shanghai

Dizajn kreativ, Shanghai

Vazhdon të ofrojë dizajne të freskëta dhe dinamike.

Prodhimi dhe Burimi

Prodhimi dhe Burimi

ne mund të zhvillojmë pjesë të mrekullueshme ekskluzive.

Sigurimi i cilësisë

Sigurimi i cilësisë

Ne fillojmë të kujdesemi për cilësinë në të gjithë procesin

DIZAJN I PERSONALIZUAR

DIZAJN I PERSONALIZUAR

Mirë se vini në ndërmarrjen tonë

Dizajn Ekskluziv i Klientit

Dizajn Ekskluziv i Klientit

Dizajn Ekskluziv i Klientit

Që në fillim të një ideje të re, foto të bukur ose fjalë të mrekullueshme, ne mund të zhvillojmë modele ekskluzive koleksioni për markën e klientit, etiketën private ose seritë e reja.

Shiko më shumë

DIZAJNI

Dizajn Ekskluziv i Klientit

Dizajn Ekskluziv i Klientit

Që në fillim të një ideje të re, foto të bukur ose fjalë të mrekullueshme, ne mund të zhvillojmë modele ekskluzive koleksioni për markën e klientit, etiketën private ose seritë e reja.

Shiko më shumë
LAJME

LAJME

 • Lajmet e Ndërmarrjes

  Mbani krah për krah dinamikat e ndërmarrjes sonë në kohë reale

  FTESË SILMO 2023

  Të nderuar të gjithë miqtë e mi dhe dashamirës të syzeve, Ne jemi të kënaqur t'ju ftojmë në stendën tonë në eventin prestigjioz Silmo 2023!Bëhuni gati për të nisur një lojë...

 • FTESË SILMO 2023
 • Lajmet e Ndërmarrjes

  Mbani krah për krah dinamikat e ndërmarrjes sonë në kohë reale

  Silmo 2023

  Duke tërhequr vizitorë tregtarë dhe ekspozues në mbarë botën që nga viti 1967, SILMO është vendosur si...

 • Silmo 2023
 • Lajmet e Ndërmarrjes

  Mbani krah për krah dinamikat e ndërmarrjes sonë në kohë reale

  Tendencat e syzeve në 2023: kol...

  Syzet me bllok ngjyrash kanë qenë një trend i dukshëm i modës vitet e fundit.Është një mënyrë argëtuese për të luajtur me zgjuarsi...

 • Tendencat e syzeve në vitin 2023: syze me ngjyrë
 • FTESË SILMO 2023

  Silmo 2023

  Tendencat e syzeve në 2023: kol...