Syze dielli zonjash me përmasa të mëdha maceje anti-Uv me tempull metalik

Syze dielli me përmasa të mëdha elegante të frymëzuara nga dizajnerët që shfaqin kthesa të mëdha të rrumbullakëta me qoshe të theksuara në kuti.

Një kombinim i bukur i kthesave të rrumbullakëta dhe të mprehta i bën këto ideale për çdo stinë.

  • Më shumë detaje

    Pak të përmbysura dhe krejtësisht magjepsëse, këto kanë një kornizë moderne me përmasa të mëdha me një urë luksoze metalike për hundë, kunj të vogël të rrumbullakët dhe lente gradient.Ju mund të bëni çdo gardërobë të dallohet me stil kur vishni çdo sezon në këto syze dielli lozonjare.

    Krahë metalikë të hollë të lëmuar me shkëlqim me majë të lakuar plastike të tempullit sigurojnë një përshtatje të përsosur.Bërë me një kornizë acetati me cilësi të lartë, mentesha metalike dhe lente gradient polikarbonat të mbrojtur nga UV.Çdo detaj i materialit, konstruksionit, teknikës dhe siluetës është menduar dhe përpunuar me shumë kujdes në çdo hap.Të gjitha detajet ju sigurojnë performancë të përsosur.Mbajeni modelin në kutinë shoqëruese ndërmjet veshjeve për të parandaluar ndonjë gërvishtje.


Detajet e produktit

ÇFARË MUND TË BËJMË

Korniza opsionale Acetat/Mazzucchelli/PC i ricikluar/Titanium/Metal/TR90
Lente opsionale TAC/CR-39/Najlon, polarizuar/UV400, Pasqyrë/AR/Veshje oleafobike
MOQ 300 copë secila ngjyrë
Koha e udhëheqjes Zakonisht 3-4 muaj, varet nga sasia e porosisë
Kushtet e pagesës T/T, Paypal, kartë krediti, depozitë 30% dhe bilanc përpara dërgesës

RRETH HIQYRIMIT

Më shumë se 15 vjet specializimi në projektimin, përpunimin, prodhimin dhe eksportimin e syzeve me cilësi të lartë dhe të përballueshme në të gjithë botën, ne jemi bërë furnizuesi dhe partneri më i rëndësishëm i shumë markave apo dyqaneve zinxhir të njohur botëror.Produktet tona eksportohen në mbi 60 vende anembanë globit.Bazuar në qendrën tonë të prodhimit të Wenzhou dhe qendrën e dizajnit krijues të Shangait, ne mund të kënaqim shumicën e kërkesave të klientëve tanë nga një ide e çmendur e modelit të ri deri te projekti më kompleks.Edhe në kohën e vështirë të situatës epidemike, ne vazhdojmë të rritemi.

- TIFIKIMET E CERTIKAVE TË INDUSTRISË -

Për më shumë se dhjetë vjet, Hisight është angazhuar të prodhojë produkte që plotësojnë kërkesat e tregut të synuar

CEx300

CE

WINS-FDAx300

FDA

GRS-认证x300

GRS

SHËRBIM ME doganë

personallogo-i ri-3
customlogo-mobile-3

EKSPOZITA JONË

1 (2)

Itali MIDO 2015

1 (3)

Itali MIDO 2018

1 (4)

Itali MIDO 2019

- FOTO E EKIPIT DHE FABRIKE -

Bazuar në qendrën tonë të prodhimit të Wenzhou dhe qendrën e dizajnit krijues të Shangait

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni