Syze me acetate për meshkuj me përmasa katrore Korniza minimale të tipit nordik

Syzet nordike me përmasa të mëdha janë në stil për çdo zotëri, pavarësisht nga puna apo pushimi në kohën e lirë.

Buzë shiriti i sipërm i sheshtë i syrit me urë elegante të modifikuar të vrimës së çelësit, plus një gjilpërë të vogël metalike drejtkëndëshe në qoshe, përforcojnë stilin mashkullor të mbajtësit të syzeve.

  • Më shumë detaje

    Dizajni minimalist me shirit me ngjyra gradient përpara shpreh temperamentin inteligjent dhe të aftë të zotërisë.

    Me frymën e mjeshtërisë dhe idenë për të ofruar produktin më të mirë për klientin, punonjësit tanë teknikë kujdesen për çdo detaj të kornizave të syzeve në prodhim masiv.Të gjitha materialet, pjesët dhe aksesorët furnizohen nga furnizues i kualifikuar i nivelit të lartë në Kinë dhe inspektohen rreptësisht me standarde të rrepta dhe të plota të cilësisë.Ne sigurojmë të gjithë produktin e përfunduar me cilësi të lartë për klientin tonë dhe ofrojmë shërbim të plotë dhe të vëmendshëm pas shitjes.


Detajet e produktit

ÇFARË MUND TË BËJMË

Materiali i kornizave Acetat/Riciklimi/Titanium/Metal/TR90/çelik inox/BIO
MOQ 300 copë secila ngjyrë
Koha e udhëheqjes Zakonisht 3-4 muaj, varet nga sasia e porosisë
Kushtet e pagesës T/T, Paypal, kartë krediti, depozitë 30% dhe bilanc përpara dërgesës

RRETH HIQYRIMIT

Më shumë se 15 vjet specializimi në projektimin, përpunimin, prodhimin dhe eksportimin e syzeve me cilësi të lartë dhe të përballueshme në të gjithë botën, ne jemi bërë furnizuesi dhe partneri më i rëndësishëm i shumë markave apo dyqaneve zinxhir të njohur botëror.Produktet tona eksportohen në mbi 60 vende anembanë globit.Bazuar në qendrën tonë të prodhimit të Wenzhou dhe qendrën e dizajnit krijues të Shangait, ne mund të kënaqim shumicën e kërkesave të klientëve tanë nga një ide e çmendur e modelit të ri deri te projekti më kompleks.Edhe në kohën e vështirë të situatës epidemike, ne vazhdojmë të rritemi.

- TIFIKIMET E CERTIKAVE TË INDUSTRISË -

Për më shumë se dhjetë vjet, Hisight është angazhuar të prodhojë produkte që plotësojnë kërkesat e tregut të synuar

CEx300

CE

WINS-FDAx300

FDA

GRS-认证x300

GRS

SHËRBIM ME doganë

personallogo-i ri-3
customlogo-mobile-3

EKSPOZITA JONË

1 (2)

Itali MIDO 2015

1 (3)

Itali MIDO 2018

1 (4)

Itali MIDO 2019

- FOTO E EKIPIT DHE FABRIKE -

Bazuar në qendrën tonë të prodhimit të Wenzhou dhe qendrën e dizajnit krijues të Shangait

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni