Рамки од нордиски тип на минималистички минималистички квадратни очила за мажи ацетат

Нордиските предимензионирани очила се во стил за секој господин, без разлика што оди на работа или се релаксира во слободно време.

Рамниот горен раб на окото со модифициран стилски мост за клучалката, плус мала правоаголна метална игла на аголот, го зајакнува машкиот стил на носителот на очилата.

  • Повеќе детали

    Минималистички дизајн со предна градиентна лента во боја изразува интелигентен и способен темперамент на господин.

    Со занаетчиски дух и идеја да го понудиме најдобриот производ за клиентите, нашите технички работници се грижат за секој детал од рамки за очила во масовното производство.Сите материјали, делови и додатоци се испорачуваат од квалификуван добавувач од највисоко ниво во Кина и строго проверени со строги и целосни стандарди за квалитет.Ние го обезбедуваме целиот готов производ со висок квалитет за нашите клиенти и обезбедуваме целосна, внимателна услуга по продажбата.


Детали за производот

ШТО МОЖЕМЕ ДА НАПРАВИМЕ

Материјал за рамки Ацетат/рециклирање/титаниум/метал/TR90/нерѓосувачки челик/BIO
MOQ 300 парчиња секоја боја
Водечко време Најчесто 3-4 месеци, зависи од количината на нарачката
Услови на плаќање T/T, Paypal, кредитна картичка, 30% депозит и салдо пред пратката

ЗА ВИДОТ

Повеќе од 15 години специјализирани за дизајнирање, изработка, производство и извоз на висококвалитетни, достапни очила ширум светот, станавме најважниот снабдувач и партнер на многу светски познати брендови или синџири продавници.Нашите производи се извезуваат во над 60 земји низ целиот свет.Врз основа на нашиот производствен центар во Венжоу и центарот за креативен дизајн во Шангај, можеме да ги задоволиме повеќето барања на нашите клиенти од една луда идеја за нов модел до најкомплексниот проект.Дури и во тешките моменти на епидемиска ситуација, ние сè уште растеме.

- ИНДУСТРИСКИ СЕРТИФИКАЦИИ -

Повеќе од десет години, Hisight е посветен на производство на производи кои ги задоволуваат барањата на целниот пазар

CEx300

CE

WINS-FDAx300

ФДА

GRS-认证x300

ГРС

ПРИЛАГОДЕН СЕРВИС

customlogo-new-3
customlogo-mobile-3

НАША ИЗЛОЖБА

1 (2)

Италија MIDO 2015 година

1 (3)

Италија MIDO 2018 година

1 (4)

Италија MIDO 2019 година

- ФОТОГРАФИИ НА ТИМ И ФАБРИКА -

Врз основа на нашиот производствен центар во Венжоу и центар за креативен дизајн во Шангај

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја